Březen 2009

Yááááááá x)

31. března 2009 v 15:40 | Gaasu = "Neesie" |  Písmenková část
Tak to je úžasný....
Jak dokáže trocha slunečního svitu dodat jednomu člověku tolik energie a optimistické nálady, až s tím začíná už pomalu štvát sám sebe, jak na to není zvyklý xD
Dokonce dokáže zvednou, i takovou línou pražskou prdel jako jsem já xDDD (to mám to o sobě dobré mínění xD ) A to dokonce, i ne pro osobní účely, ale na dobročinou věc, jako je donesení úkolů a sdělení novinek z tho cvokhausu xD
Však já se dokonce i docela těšim na to doučování matiky, jak jedu večer xD (matika fakt není můj obor no -_-", a to chci jít na ekonomku bo gympl xD)
Achjo zvláštní to slunce budiž pochváleno xP
A jak se koukáte vy, na ty sluneční papsrky a teplo? ;)

Citát týdne 30.3.-5.4.

30. března 2009 v 12:00 | Gaasu = "Neesie" |  Kapka poezie
Chyby a omyly těch druhých jsou vždycky důvodem k radosti.
André Gide

Rozhodnutí....

29. března 2009 v 15:08 | Gaasu = "Neesie" |  Kapka poezie


Když se podívám hloub. Hloub, než dosáhne lidský zrak, tak uvidím jen černou prázdnotu. Prázdnotu svého srdce. Ale, když se zahledím do tvého srdce, dotvé duše, tak tam spatřím něco, co je mi cizí. Něco co neznám. Uvidím štěstí, lásku a upřímnost. Bílou záři, které zančí tvou ušlechtilost.
Podívám se jednou...dvakrát...a dokonce i potřetí, ale stále vidím totéž. ŠTĚSTÍ.
Když spatříš, že upadám do černých myšlenek, ochotně mi podáš ruku, ale já ji vždy odmítnu.
Bojím se. Bojím se, že bych k tobě cítila něco víc. Víc než mohu.
Jsou moje slzy, slzy štěstí nebo ukrutné bolesti, smutku a samoty? Nevím, ale čím jsme si jista, je že ty tu vždy budeš. Budeš tu pro mě a pro NI. Ale dokáži snést ten zmatek? To, že se o tebe musím dělit?
Mám se smát,
protože jsme řátelé?
Nebo plakat,
protože nikdy nebudeme víc?

Nezaponutelné....

28. března 2009 v 19:22 | Gaasu alias Reneesme |  Me...?
13.12.2008 18:35
Byla zima, hustě sněžilo, foukal ledový vítr a my se promenádovali po Praze. Ale bylo hezky.
Me (ta s tou čapkou) and Deni (můj nejsqělejší anděl).A dodat bych měla, že tu fotku alias umělecké dílo vyfotila Lufinka. Jeden z nezapomenutelných zážitků. Prostě a jednoduše s váma se ty nečasy vždy přežily, takže nějaká střední nás nerozhodí, jasný? ;)
6.9.2008
Tady jsme byli ve Vídni. Teplo k padnutí a já v černejch kalhotech, černý triko a palestina kolem krku - "cool" xDD
Tak co Lufi, mír pro všechny nebo se na ně rovnou vysrat? xD

Splněný sen Slavie

28. března 2009 v 10:16 | Gaasu alias Reneesme |  Svět
Včera se stalo něco, co mnozí očekávali a jiní si přáli, aby to nenastalo.....
Všichni máme svůj sen....A nám -ehmm vlastně Slavavii- se včera večer, po velmidlouhém, ale briliatním zápase, splnil.
Slávisté si včera vybojovali, a to doslova řečeno, neboť jsme na ledě mohli vidět nezapomenutelnou "svlíkací bitku", postup do finále.
Plzeň bojovala do posledního dechu, to se musí uznat, ale naši pražané si vedli lépe.
Moje pocity ze zápasu: Fandilo se do vyřvání hlasivek, a když u hlasivky utichly, tak přišli na řadu ruce. Zápas se vyvíjel podle našich očekání tedy do doby, kdy my jsme vedli 3:1 a pak se skóre otočilo na 4:4 Y_Y Když jsme už vyhrávali, do konce utkání zbývala jen jedna jediná vteřina, Plzeň vyrovnala gólem od Straky. V tu chvíli by se ve mně krve nedořezalo. Zdi nezdi jsem si musela do něčeho bouchnout (ještě teď cítím palčivou bolest od hrubé stavby našich zdí). Když táta začal chválit Plzeň, jak jim to šlo, hodila sem po něm vší silou polštář. Já byla tak naštvaná......a pak přišli nájezdy. Ani jeden z týmu se třikrát netrefil. Pak na led vjelo překvapení - Růžička ml. Nejpomalejší rozjezd ze všech, s pukem si ještě při cestě hrál, napřáhl se.....góóól. ....Přiznávám já se normálně rozbrečela.....ani nevím proč, ale slzy štěstí se mi kutálely po tvářích, stejně jako slzy porážky plzeňským fanouškům.
Slavie bude znovu bojovat o vítězství v play-off.......a naše slávistická srdce mohou v klidu bít dál;)

Divný, divný, divný

27. března 2009 v 14:29 | Gaasu alias Reneesme |  Písmenková část
Divný, divný, divný......a tím počasím to nebude!
A to jsme večer usínala s úsměvem na rtech. Přišel mi totiž Rozbřesk. S našima jsme s epohádala ještě večer, kvůli tomu, že mi ho nechtěli dát.....hehe stejnak jakmile zalezli do postele, jsme se vplížila do obýváku, knížku čapla, a stihla přečíst 3 kapitoly xD
Po příchodu do školy se mě zmocnil nic neříkající pocit. Jakoby mi bylo všechno úplně jedno. Na testy, na řeči před tabulí....všechno sem hodila za hlavu.....
Poslední dvě hodiny jsme měli přednášku o drogách (jako každý dva měsíce) a tam se mi nálada změnila. Na dosti tichou osobu s přemýšlecím orgánem-mozkem. Jarmila (ta co přednášela) četla životopis jednoho 17letýho kluka, který si ho napsal sám, když by na odvykačce. Bylo to......jak bych ten pocit jen popsala....normálně mi tyhle části přednášek nic neříkají, ale ten kluk to všechno napsal tak.....tak autenticky (sakra jak se dá říct slovo autenticky jinak?!). Všechno co v sobě měl, všechno co prožíval, když ho vyhodily, když neměl dávku.....
No a teď jsem doma. Divný pocit ze mě pořád neslezl. Koukám z okna všude prázdno...asi tak jako v mojí mysli.....jdu si lehnout s Rozbřeskem v ruce do postele (když sem šla ze školy tak sem dosti promokla xD) a v pět mě čeká hokej (Slavia-Plzeň..jak jinak xD) ......

Glen Hansard - Everytime

26. března 2009 v 17:30 | Gaasu alias Reneesme |  Média
Zvláštní, co dokáže způsobit změna interpreta, hudebních nástrojů a trochy citu.
Tuhle písničku určitě všichni znáte od Britney, ale Hansard jí dal další kus nových rozměrů......prostě se mi líbí xP

Den D .....Rozbřesk je tu!

25. března 2009 v 20:05 | Gaasu alias Reneesme |  Svět
A je to venku!....
A to doslova, dneska byl první den D. Dnešek byl důležitý pro všechny fanoušky Twilight ságy. Během dneška a zítřka se poslední knížka, Rozbřesk, dostane snad do všech knihkupectví v ČR.
Tak honem lidi, kupujte nebo na vás nic nezbyde ;) (Tak nakonec jim přeci jenom vyšel ten obal s Kristen, no lepší ten s tím dítkem xD )

Bezproblémový svět xDD

25. března 2009 v 17:47 | Gaasu alias Reneesme |  Svět
NO LOVE = no sex
no sex = no children
no children = no school
no school = NO PROBLEM

Šílenosti.......

23. března 2009 v 18:24 | Gaasu alias Reneesme |  Písmenková část
Sakra odpoledne mě přepadla podivná nálada zvaná "chuť k životu" xD......
Psala se sobota 21.3, a ano, správně, až do "toho" odpoledne normální ránko, po obídku pěkně napapaná (fakt sem to slovo napsala? xD ) dojdu k laptopu, zapnu, z plochy na mě civí Zero zakouslej do Yuki a jí se z krku vylévá krev (no dobře to k náladě nevede xD ). Už skoro automaticky zapnu net a najednou ta změna.........začnu vyhledávat absolutně absorudní věci xD Kde já přišla na "Shakespearovské verše" sama nevím, každopádně přes to, jsme se dostala na .....já to neřeknu....tak oklikou....na jednu skupinu xD Poslechnu, zhodnotím, najdu info. Výsledkem je, že jsme si zamilovala "toho" bubeníka xD (Ne, pořád vám neřeknu jméno kapely xD )
Pak večer znuděně přecvakávám programy. To je hrozný jak nikde nic nedávají, tak to nechám chvíli na slovákách a co nevidím......klip, ale ne ledajakej, právě ty kapaly xD Tak si zazpívám, zařádím a nálada je zas na lepším bodě než před tím. Když zkončí tak to cvaknu na jedničku, tam nějaký nudný pořad o předávání cen (heh malá nápověda k zjištění jmén kapely xD ) a oni tam zas hrajou ...a živě xD S těma bicíma mu to, ale šlo, to se nedá odepřít xD ( A já myslela, že mě pubertální výkřiky mých hormonů už přešly xDD )
Achjo, vidíte tenhle článek nemá žádnou podstatu, ale udělal mi zvláštní radost....ani nevím z čeho xD

Citát týdne 23.3.-29.3.

23. března 2009 v 15:59 | Gaasu alias Reneesme |  Kapka poezie
Kdo z hrdosti nepřizná vlastní chyby, nemá hrdost.
Charles Dickens

Přátelství není jen pouhé slovo......

22. března 2009 v 10:21 | Gaasu alias Reneesme |  Kapka poezie
Vzdát se věcí, jenž nám jsou drahé je vždy stejně těžké......
Ale, co udělat, abychom se nemuseli vzdát milované věci nebo osoby? Stejně už cítíš, že tě síly opouští a nemůžeš všechny ochraňovat. Už tě netěší to, co dřív bylo samozřejmostí. Úsměv z tváře zmizel ještě dřív než se objevil. Nebaví tě věci, jenž pro tebe měly kdysi velkou cenu.
Končíš? .......Ne, zkus se ještě jednou ohlédnout, jestli tam nestojí někdo, kdo by byl teď ochoten pomoci tobě. Kdo by ti vykouzlil ten známý úsměv na tvé strhané tváři. Však znáš to: Přátelé jsou jako hvězdy. Ne, vždy jsou vidět, ale víš, že tam jsou.
Vždyť jste prožily chvíle, na které budete vzpomínat velmi dlouho. Byly jsi to právě vy, kdo dokázal ukázat všem, jaké je to, jenž se nazývá "přátelství".
A teď to všechno zahodíš? .......Ne.....Ohlédni se a uvidíš tu napřaženou ruku, jenž se chce opět dotknout té tvé. Ruku, jenž ti chce pomoci.......

Malý výlet do Tokia

21. března 2009 v 18:55 | Gaasu alias Reneesme |  J-world
No nebylo by tam pěkně? xD

Dostat přes držku a dál se nám to povede

21. března 2009 v 9:56 | Gaasu alias Reneesme |  Písmenková část
Slavistické srdce bude bít dál.......aneb hokejové zážitky
Včera jsme jeli na jistotu, koupit lístky na play-off do kyslíkárny na zápas mezi Slavii a Plzní. Lístky do hlavního fandícího stadionu-do kotle-nebyly Y_Y Ale to bychom nebyli my, kdybychom nešli
tedy jinam. (Žlutý se tam potulovali všade a někteří by stály za hřích xD ) Lístky jsme koupily až úplně pod střechu, odkud byl nádhernej výhled, jenomže.......Zápas nebyl přesně podle našich očekávání. Za tři minuty dostat 3 góly bylo k nasrání......Pivo nám neprodali, peníze na jídlo nebyly. Kuwa a všichni kolem nás se nalejvali pivem-na každýho se čítalo asi 3 piva na jednu třetinu xD- a těch žroutů....Nám kapaly jen sliny. Heh rodina "řízků", to muselo být příbuzný xD .
"No co tohle jako bylo? " Arénou začal znít pískot rozzuřených fanoušků a na led lítalo všechno co u sebe lidi našli. My si taky zařval. No co by ne? Gól jsme v tom viděli, ale prý nebyl. Na záznamu ho taky ukázali jako platící a stejně nás o něj obrali Y_Y Pískot a ohlušující řev, nejen náš, trval asi pět minut. To už byl i náš trenér, Vláďa Růžička, nasranej a taky si hodil lahví od pití na led.......No a koneční skore? Ani se neptejte 0:6 pro Plzeň.....ale berme to jako ponaučení na dnešní další zápas. Kluci dostali přes držku a teď jim ukážou jak se hraje pravej hokej!
My jsme ty pražský kurvy......Sl-a-a-avie ;)

Ice cream and cake.....z toho zešílíte xD

19. března 2009 v 17:40 | Gaasu alias Reneesme |  Média
Sice jsem slíbila optimistický článek, ale tahle písnička stačí, né? xDD
A já už se zase můžu radovat ze života ;)
Klip je s Narutem, ale já doporučuju jen tu songu xDDD
*sedí jak zhypnotizovaná a stále dokola zpívá "Ice cream and cake"* xDD

Život je sviňa

18. března 2009 v 19:28 | Gaasu alias Reneesme |  Písmenková část
Když se všechno zesere, tak tak se to zesere.......

Připadám si jak nějaký psychopat, pořád vám sem píšu, jak se mi nic nevede a to samo o sobě mě už deptá. Kdyby se, ale dalo napsat v mojí situaci něco pozitivního, tak to napíšu a na nic nečekám, ale takhle.......?
No, pravda to slunčko dneska bylo pěkný xD Dopoledne se podařilo...bylo sqěle xD Škola je taky v piči, ale kdo tohle v devítce řeší, že? No dobrá naše rodina jo.... A odpoledne...jedem do O2 arény pro lístky na páteční zápas Slavia-Plzeň, turnikety zavřený. Stojíme tam asi půl hodiny nikde nikdo ......mezitím mi volá nasraná máma.....no a potom... se raději nebudu zmiňovat, myslím, že vás už moje problémy unavují.......Tutíž se už budu snažit psát jen nějaký pozitiva, ale nevím, kdy.....
Achjo vadí mi stereotyp mého života......CHCI ZMĚNU.....CHCI PRYČ.......CHCI BÝT S PŘÁTELI.....
PS: Slavia je nejlepší xDD Defi musíme kouknout na tatínka (kdo neví tak si najděte Tijani Belaid...heh menší reklama mu neuškodí xD) v celé jeho kráse xD

Mám toho pokrk...chci pryč

17. března 2009 v 15:54 | Gaasu alias Reneesme |  Písmenková část
Kuwa to je už je, ale přehnaný.....
Mám toho dost. Absolutně mě nezajímá, co si o mě myslí a vůbec ne, co o mě šíří za kecy, ale na moje kámoše si ta kr**a dovolovat nebude.
To, jak myslí je samo o sobě znakem, že je totálně blbá, ale žeby to musela předvádět všem?
Achjo mám toho už pokrok. Od tý doby, co jsem se vrátila po dvouch týdnech do školy, se do mě pořád naváží a teď i do Elllie......Už, ale nebudu držet hubu a příště jí na to odpovím....
Mám snad taky svoji hrdost....a ostatním ji budu bránit...
Jak řekl někdy někdo: "Kdo neumí mlčet, neumí ani mluvit." Ale jí to právě mluví až až....

Starý děda nebo úchyl?

15. března 2009 v 11:02 | Gaasu alias Reneesme |  Písmenková část
Staří lidé jsou opravdu nevyzpytatelní ....dávám za pravdu May xD
Jdem si takhle s Deni a Lufi kolem Alberta, když v tom nás osloví takový starý děda *popravdě vypadal jako bezdomovec, ale tím si nejsme jistý xD* najednou vstane z lavičky a začne si dělat něco s kalhotama, když procházíme kolem něho tak na nás z ničeho nic promluví: "Tak co holky, která z vás mi pomůže zapnout kalhoty?" My vzali nohy na ramena a se smíchem od něj utekli.
Jenomže jaké překvapení na nás čekalo na zastávce kam jsme měli namířeno.
Ano, onen děda s kalhotama.
Když jsme ho uviděli, tak jsme zalezli za zastávku a s mylnou představou, že autobus pojede, co nejdřív jsme čekali, ale on pořád nejel. Tak jsme se odhodlali a šli se podívat do jízdního řádu *no přesně tam seděl ten chlap*
"Sakra já myslím, že nás poznal" a taky, že jo. Jen se na něj Lufi otočila už zas promluvil: "Jé holky, tak která z vás si na mě sedne. Všechny tři neunesu" A opět se opakovala scéna s úprkem.
Ještě, že pak jel asi do dvou minut ten autobus xD

Hlášky ze školní lavice # 3

14. března 2009 v 10:06 | Gaasu alias Reneesme |  Hlášky ze školní lavice
Na ekologickým programu v pátek:
*Všichni leží na břiše na zemi a bavíme se o nějakých světových problémech, když v tom začně něco dunit*
Kačena: "Hele tobě vybrujou a svítěj kozy!" *koukne se Lence pobaveně do obrovskýho výstřihu*
Lenka: *absolutně zrudne a šáhne si tam*
Kačena: "Ty seš kráva, proč si dáváš mobil mezi kozy?"
Lenka: *zrudne ještě víc a už s nikým z nás nepromluví ani slovo*
--------------------------
Pořád na tý ekologii:
Všichni už sedí, ale Lenka se nahne a jelikož nosí krátký trička tak se jí odhalí celá prdel i s černýma tangama...
Kačena: " Hele Lenko my na tvojí prdel fakt čumět nemusíme"
Lenka: "Tak si zavři oči" *absolutně nasranej pohled*
Kačena: " No kdyby to šlo, tak je zavřu, ale tvoje bílá prdel neuvěřitelně svítí"

Smějící se překvapení

12. března 2009 v 14:42 | Gaasu alias Reneesme |  Písmenková část
Bella: "Jaspere? Co upíři dělají na rozlučce se svobodou? Neberete ho do striptýzového klubu, že ne?"
Emmett a Jasper řvali smíchy reagujíc na můj ruměnec, když mi Edward velice opatrně zuby sundával vypůjčený podvazek...
Po přečtení těhle třech řádkou mě napadali různé předtavy, ale jen jediná je všechny předběhla: Edward stojí před Bellou ta vyhrnuté bílé šaty a na noze podvazek. Ed si kleká a snaží se zakousnout do podvazku,aby ho mohl zuby sundat....všude hrobové ticho a účastníci sledují tento výjev. A to do toho se u sloupu začnou kácet smíchy Emmett a Jasper. Chytají se sami sebe jak už nemůžou smíchem pomalu ani stát na nohou.
Edward na ně vrhne pobavený pohled, zato Bella rudá až na prdeli okamžitě šaty začně shrnovat dolů, ale Ed ji zastaí a svůj úděl vykoná xD
No nevím jak to bude, ale při pomyšlení na chechtajícího Jaspera mě popadly různé myšlenky. On a smát se? No uvidíme čím nás ještě překvapí xD